Zřizovatel mateřských škol MČ Praha 1 doporučuje zákonným zástupcům ( rodičům) dětí v MŠ zůstat s dítětem doma. Prozatím není uzavření mateřských škol nařízeno žádným nadřízeným orgánem, takže rozhodnutí dát dítě do mateřské školy je na zákonných zástupců dítěte (rodičů)

Pokud potřebujete poradit v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru, ať už jste občan či zdravotník, je vám k dispozici infolinka Státního zdravotního ústavu, která má číslo: 724 810 106 725 191 367. Linka je v provozu nepřetržitě.

Usneseni-vlady-k-vyhlaseni-nouzoveho-stavu

Informace k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví k uzavření škol

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví zakazují konání hromadných akcí nad 100 osob i výuku na školách

Karantena_a_osetrovne

https://bezpecnost.praha.eu/

jak správně mýt ruce