Vzhledem k mimořádné situaci se do konce školního roku asi v plném počtu nesejdeme, protože i po otevření školy zůstanou některé děti doma. Nabízíme možnost získání společných fotografií.
Firma PrestigePhoto, která fotí děti ve škole, nám nabídla společná tabla, k jejichž výrobě by se využily fotografie z konce roku 2019.
Velikost tabla je 20 x 30 cm s portréty dětí jednotlivých tříd, cena je 120 Kč (hrazeno z rodičovského příspěvku na divadla).
Bude to hezká náhrada klasického focení a zachování vzpomínky na šk.r. 2019/2020.
Prosíme o písemný souhlas, že souhlasíte s možností výroby tabla a použitím dat z loňského fotografování, aby bylo možné u firmy učinit objednávku nejpozději do 20.5.2020
Zároveň prosíme o zaslání fotografií dětí, které se nefotily na konci roku 2019.
Souhlas a foto na email: zapis@ms-hellichova.cz
Věříme, že budete s fotografiemi spokojeni