Povinné přezkoušení dětí individuálně se vzdělávajících doma

Dne 7.11.2018 v 8.30 ověření úrovně osvojovaných očekávaných výstupů v jednotlivých oblastech dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání v mateřské škole.
Délka ověření 8.30 – 12.00
Ověření probíhá bez účasti rodiče. Termín rozboru výsledku bude dohodnut se zákonným zástupcem individuálně. Nejedná se o zkoušku, rodič obdrží pouze doporučení pro další postup při vzdělávání dítěte.Náhradní termín 6.12. 2018 , délka ověření 8. 30 – 12.00
Přezkoušení je určeno pro děti ,které byly zapsány do mateřské školy na základě individuálního vzdělávání. Není určeno pro děti, které dochází do mateřské školy.